יורד לעם

כן, שוב יצא לי השד על האח הגדול, ואני יודעת שאני לא חייבת לצפות ולפיכך לא צופה, אבל לסובב את הראש לא יגרום לזה להיעלם. מעונה לעונה עולה יותר רפש מהבית הזה, וככל שהרפש מתעצם כך הסקסיזם על המסך גואה, וכאן אני חושבת שדווקא יש לנו הרבה מה לומר, וצריך לומר.

כן, שוב יצא לי השד על האח הגדול, ואני יודעת שאני לא חייבת לצפות ולפיכך לא צופה, אבל לסובב את הראש לא יגרום לזה להיעלם. מעונה לעונה עולה יותר רפש מהבית הזה, וככל שהרפש מתעצם כך הסקסיזם על המסך גואה, וכאן אני חושבת שדווקא יש לנו הרבה מה לומר, וצריך לומר. אז מה אם כמה מחברי הטובים ביותר דווקא כן צופים באדיקות…

פעם, שהטלוויזיה עוד שיוועה למישהו שיגיע וינער אותה מנימנומה המשמים שבין פופוליטיקה לכלבודק, כולם נורא אהבו להגיד על ׳ארז טלהוא גאון! פשוט גאון טלוויזיוני׳.

זה אולי נכון, או היה נכון.
היה לו את זה.
הוא ידע לפצח את מה שהעם רוצה לחוות ולתרגם את זה לפורמט שישב בול על מידותיו של המסך הקטן. והמסך אהב אותו. אנחנו אהבנו אותו.

אהבנו אותו בתור החננה ברואים 6/6, ואז כשהוליד עם אברי גלעד את העולם הערב וגלגל אותנו מצחוק, אהבנו את גלגל המזל, אהבנו את לימור, וחלקים ניכרים מאיתנו גם אהבו את האח הגדול. מודה שלא נמניתי עליהם, אבל בלי קשר לדעתי האישית על הריאליטי הזה, נדמה לי שארז טל מתחיל להימאס קצת אפילו על עצמו.

אם בתחילת דרכו של הבית המדובר ביותר במדינה, פרצופו של הגאוןלערוץהשנילציון קרן משביעות רצון מעצמו, הרי שעכשיו, בזיפזופים טועים, נדמה לי שאני מזהה דוק של מבוכה על פניו, ובצדק – מה ששמעתי היום היה את אסי עזר מלהג בינו לבינו ״לינור תיכנס לבריכה, לינור תצא מהבריכה״ וגם דיאלוג סופרפוליטיקליקורקט:

״נשים לא יודעות לפרגן אחת לשנייה״
״אני לא מוכן שתדבר ככה על נשים״
״צודק, נשים בבית האח הגדול לא יודעות לפרגן אחת לשנייה״.
(על החתום – אסי עזר מרים לקרב חתולות וארז טל בתפקיד המבוגר האחראי)

תמונה
עדייו מרוצה מעצמו?

אישית, אני מתה שסופסוף יקום מישהו בקודקודיה שאחראית על מה שעולה על המסך שלנו, יבין שיש לו תפקיד עם חשיבות לאומית ויגיד: ׳העם נקעה רגלו׳. בע׳ גרונית.

בעונה שבה כל הקלישאות והמוזריקואים בעצמם כבר נראים כמו קריקטורות של ליהוק לריאליטי פח, לא נשאר עוד למה לצפות.

מה שעיני רואות, או אולי רק כל כך רוצות לראות, זה שאמנם ארז טל מבין מה העם רוצה עונג מהיר, דרמה בשקל, אפס מחשבהוהביא לו את זה בעונות הקודמות מדיום רייר, וול דאן ועכשיו פשוט לעוס מראש אבל גם שברור לו שמכאן אין עוד לאן לרדת.

נדמה לי שמכאן הפורמט יצליח להתעלות על עצמו ולרדת נמוך יותר רק אם צוות הקרקס הגדול יגיע ויציע לענג אותנו, אחד אחד, בסלוני בתינו, בלי ללכת סחור סחור, בלי פור פליי, ישר ולעניין, מלוכלך, קצר וחזק – בדיוק כמו שנראים הדברים באתרים שתוכנות סינון תוכן מרחיקות מהילדים שלנו – ואנחנו נדיח אחד אחרי השני את מי שלא יעשה לנו בדיוק כמו שאנחנו אוהבים.
כן, זה המון פעמים לרדת, אבל מה לא עושים בשביל הרייטינג

תגובות