ברוכים הבאים לקצב דיבור

מי אנחנו, למה אנחנו ולמה פודקאסט, ועוד על ריצה? כל התשובות כאן למטה וכל השאר בפרקים

אנחנו מורן מישל וגדי סולומון, אולי כבר הכרתם אותנו ברשת או על המסלולים:

גדי סולומון, עיתונאי, עורך ראשי ובעלים של ראנגורואתר התוכן המוביל לרצים בישראל. רץ הרים במרוצי שטח בארץ ובעולם למרחקים ארוכים ואוהב טבע.
מורן מישל, כותבת את בלוג הריצה למה רצה נשמה ואת סדרת הרשת ״מריצים קטעים״ עם הנחומים, ופוגשת אתכם ברחבי הארץ עם מיזם הריצה החברתי ״אף אחד לא יבוא״.     

שנינו רצים למרחקים ארוכים, מי יותר מי פחות.
שנינו נהנים במיוחד מריצות שטח, אבל לא בוחלים בהעלאת צילום מסך עם אינטרוולים מהירים.
שנינו אוהבים לכתוב ולקרוא על ריצה
ושנינו יודעים שגם אתם פשוט לא יכולים להפסיק לדבר, לקרוא ולשמוע על ריצה
(
למרות שכמונו אתם נשבעים שאתם יכולים להפסיק מתי שבא לכם).

גדי סולומון

לכן הגענו למסקנה שהגיע הזמן להקים את פודקאסט הריצה של ישראל, כי הי, למה שלא ננצל גם את זמן הריצות והנסיעות השבועיות כדי להביא את הסיפורים והאנשים הכי מעניינים בעולם הריצה?

מה הולך להיות כאן?

בגדול אנחנו הולכים לדבר על ריצה, על ריצה וגם על כל מה שקשור לריצהמטכניקה ועד תזונה, מהיסטוריה ועד עתיד הריצה, ממחשבות וחוויות שלנו ועד ראיונות עם אושיות ודמויות מובילות בעולם הריצה, ואפילו נענה על שאלות שלכם, כי מה אכפת לנו? אנחנו הבוסים.

נפגש כאן פעמיים בחודש, ולפעמים אפילו יותר. תוכלו לעקוב אחרינו בקבוצת הפייסבוק ״קצב דיבור״ וגם בטלגרם בקבוצה שנושאת, באופן מפתיע, את אותו השם. אנחנו נעלה לשם את הפרקים החדשים, נעדכן שם על המרואיינים הבאים כדי שתוכלו לצייד אותנו בשאלות שמעניינות אתכם, והכי חשובבאמצעות הקבוצות נוכל לשמור על קשר.

אתם עוד לא יודעים כי עוד לא התחלנו, אבל בסיום, אם תאהבו, אתם מוזמנים לסמן סאבסקרייב לתכנית באפליקציית הפודקאסטים המועדפת עליכם ולקבל עדכון בכל פעם שיעלה פרק חדש.

לחצו כאן למציאת כל הפרקים

תגובות