״כולנו״ מעדיפים להתעסק בקטנות

בהנהגתו החלשה של משה כחלון ממשיכה מפלגת האוצר להעביר חוקים הזויים על גבם של עצמאים ולהתחמק מטיפול בבעיות האמיתיות. שילחו להם כרטיס ברכה כשהעסק/ המעסיק יקרוס

כבר חודשים ארוכים שציבור העצמאים חוטף בומבות על הראש, מימין ומשמאל, טוב – בעיקר מימין, בכל זאת זו הקואליציה – בצורת חוקים שהולכים ומעמיקים את הפערים ואי השוויון בין שכירים לעצמאים.

מזה כ-4 חודשים שאני עובדת עם נעמה עידן וחבורת אנשים מוצלחת מאוד על הקמת הסתדרות העצמאים, שמטרתה לגייס אלפי חברים רשומים על מנת להפעיל מנוף לחץ על הממשלה/הכנסת/המדינה, כדי שאלה יפסיקו לעשות בנו כרצונן. ומהו רצונן? טוב ששאלתם.

החברים במפלגת כולנו עושים על העצמאים את מבחן הצפרדע- שמים בסיר עם מים פושרים ומחממים לאט לאט, שלא יקפצו החוצה לפני שיתבשלו לגמרי.

בחודשים האחרונים הגיעו לועדת השרים ולהצבעות במליאת הכנסת חוקים רבים שמקדמים את ציבור העובדים, (שברובם פוגעת המדינה בעצמה) ושיממונו מכיסי המעסיקים (גם אלה הקטנים והשורדים בקושי), בעוד שחוקים שעוסקים בזכויות של העצמאים עצמם נדחים באותן וועדות עצמן, או לחילופין דווקא זוכים ללובי היסטרי- משום שהם ממומנים מכיסי העצמאים. שוב.

והשיא החדש מהיום- שעת הנקה לאב בדיוק לאחר דחיית חוק דמי פגיעה לעצמאים.

צילום מסך (בתוספת טקסט) מהסרט ״פגוש את הפוקר׳ס״

שעת הנקה כן ודמי פגיעה לא?? איפה אנחנו חיים?! איפה הדאגה לזכויות הבסיסיות ביותר, אלה שבאמת אי אפשר להתקיים בלעדיהן?
האם איזשהו ח״כ העלה על דעתו פעם להגיע לעבודה אחרי פציעה או תאונה כי אין מי שמשלם על אובדן הימים לטובת החלמה? מישהו מהם בכלל מסוגל לתפוס זאת?!
וכל אלה כמובן מצטרפים לשורת חוקים פופוליסטיים שלאט לאט שוחקים את המעט שנשאר למרבית העצמאים מעמלם.
אבל אנחנו לא צפרדעים בסיר, והגיע הזמן שנקפוץ על הרגליים ונגיד די. נמאס. חלאס!!!

מילא שפוגעים בעצמאים, אבל איך אתם לא מבינים שהגל המטורף הזה של חקיקה לא מאוזנת יתחיל ממש בקרוב להקריס עסקים ולשלוח את העובדים, שאתם כה דואגים להם, הישר ללשכות התעסוקה?!

אדוני שר האוצר משה כחלון , חברי הכנסת רועי פולקמן רחל עזריה ואלי כהן – קחו אחריות! מספיק לעסוק בכותרות ויחסי ציבור, הגיע הזמן שתתחילו לקיים את הבטחות הבחירות שלכם ותדאגו לעצמאים ולעסקים הקטנים, ׳הקטר של המשק׳ כפי שכיניתם אותם כשרציתם לשמוע מחיאות כפיים ופתקים משתלשלים לקלפיות!

אם גם לכם נמאס, הירשמו עכשיו להסתדרות העצמאים!

‫#‏אנחנו_עצמאים_לא_מטומטמים‬

תגובות